Süleyman Sani Axundov küçəsində 39 parklanma məntəqəsində yol nişanı quraşdırılıb
Vəli Məcidov küçəsində 25 yerlik parklanma məntəqəsinin təşkili üçün üfüqi nişanlanma xətləri təşkil edilib
Sabit Rəhman küçəsində 39 yerlik parklanma məntəqəsində üfüqi nişanlanma xətti çəkilib
Süleyman Sani Axundov küçəsində 1, Feyzulla Qasımzadə ilə Səməd Vurğun küçələrinin kəsişməsində 2, Süleyman Rüstəm küçəsində 2 ədəd “3.27” yol nişanı quraşdırılıb
Süleyman Sani Axundov küçəsində 4, İsmayıl bəy Qutqaşınlı küçəsində 9 ədəd parklanma məntəqəsində yol nişanı quraşdırılıb
Sabit Rəhman küçəsində 42 yerlik parklanma məntəqəsində üfüqi nişanlanma xətti təşkil edilib
Vəli Məcidov küçəsində 26, Aşıq Molla Cümə küçəsində 14 yerlik parklanma məntəqəsində üfüqi nişanlanma xətti təşkil edilib
Yol nişanları:
Maştağa-Buzovna yolunda 3, Binəqədi-Balaxanı yolunda 4, Şamil Kamilov ilə Nazim İsmayılov küçələrinin kəsişməsində 12, Mübariz İbrahimov küçəsində 3, Binə qəsəbəsində 6 ədəd yol nişanı quraşdırılıb
Müşfiqabad qəsəbəsində 9, Süleyman Rüstəm küçəsində 1, Feyzulla Qasımzadə ilə Səməd Vurğun küçələrinin kəsişməsində 1, Mustafa bəy Topçubaşov ilə Mirəsədulla Mirqasımov küçələrinin kəsişməsində 1, Mirəsədulla Mirqasımov ilə Xan Şuşinski küçələrinin kəsişməsində 1, Süleyman Rüstəm ilə Feyzulla Qasımzadə küçələrinin kəsişməsində 2, Feyzulla Qasımzadə küçəsi ilə Azadlıq prospektinin kəsişməsində 1, Mustafa bəy Topçubaşov ilə Feyzulla Qasımzadə küçələrinin kəsişməsində 1 ədəd yol nişanı quraşdırılıb
Məlumatı AvtoYol.az ayna.gov.az-a istinadən təqdim etdi.